Datum: 23.03.2009

Vložil: jana Šupíková

Titulek: Bolest pod pravou lopatkou

Mám už mnoho let bolest pod pravou lopatkou a tato až pálivá bolest se tlačí pod hrudník.Samozřejmě se to stupnuje.Tento problém mámod svých 22let a jsem 67 ročník.Ty bolesti mám zvelké části jen v noci nebo-li jakmile si lehnu.Na pravé staně nemůžu ležet už mnoho let a vůbec,na zádech a levé staně jen minimum a na břiše je to jen do té chvíle než mě probudí proleženina.Takže já toho moc nenaspim,po třech hodinách spánku mě vzbudí bud bolest pod lopatkou a nebo dlouhé ležení na břichu,tak chodím ve dvě ráno dokud to nerozchodím a pak jdu spát což netrvá dlouho a vstávám do práce.Dřív to šlo,ale ted začínám být moc unavená. CO DOKTOŘI ? To je povídání ještě delší než semnou! Do třiceti mě říkali ,že jsem moc mladá,abych si stěžovala.Po třicítce samozřejmě vyšetření břiní části vše v pořátku.Doporučeno cvičit a hodně cvičit a rehabilitace.Já se moc snažím cvičím platím si rehabilitace,ale tu bolest tam mám stále.Je mi42 let a doktoři mi stále nevěří,posledně jsem dostala prášky a já byla úplně mimo ,manžel volal co mi to dali,že nejsem schopná chůze a tak. Doktorka chtěla potlačit vsugerovanou bolest z hlavy.Nevím si rady proto se s důvěrou obracím na Vás. Přeji hezký den

Přidat nový příspěvek