Dbáme na zvýšené hygienické nároky, abychom chránili naše pacienty. Ordinace jsou dezinfikovány ozonem, aby byly dokonale čisté.

POZOR !!!    DOPRAVNÍ OMEZENÍ !

9. března 2020 se v Radotíně uzavřel železniční podjezd
v ulici Karlická.
Hlavní průjezd Radotínem tak bude uzavřen
až do 10. prosince 2020.
Objízdné trasy uzavírky ZDE

Onkologické pacienty prosíme, aby si u svého onkologa zjistili, zda mohou absolvovat terapii

 

Bolest svalů a kloubů není jen generační problém, ale samozřejmě vlivy okolí a naše nešetrnost, přispívají k zhoršení zdravotního stavu. Tyto problémy nás vždy dohoní a ukáží nám, kde a jak jsme chybovali. Pokusím se shrnout nejběžnější problémy, které nás trápí a také se pokusíme najít řešení k jejich odstranění.
Samozřejmě na žádný problém, o kterém si tu budeme povídat, není stejný postup na odstranění, ale budu se snažit poradit, co znám a vím ze své praxe. Každopádně je úplně nejlepší, poradit se s odborníkem - už hlavně proto, aby váš problém posoudil globálně a komplexně. 

LÉKAŘ  A  PACIENT

Chtěl bych zde shrnout, jaké jsou obecné postupy při léčení cervikálního syndromu a výhřezu meziobratlových plotének v bederní oblasti. Záměrně volím slovo „obecné“, protože netvrdím, že postupy lékařů jsou vždy stejné. Pravdou ale je, že se to moc neliší. Každopádně na druhé straně je vždy pacient a mnohdy se stává, že se s ním jedná jako se strojem či věcí. Takový přístup však nepřispívá k zlepšování jeho stavu.

Výhřez plotének v bederní oblasti

Tento problém je v začátku velmi plíživý. Prvně nastupuje ztuhlost, někdy jemné píchání nebo tlak v kyčelním kloubu. Nikdo z nás nepřikládá těmto příznakům hlubší význam. Naopak si řekneme, že věk nám narůstá a tak nějaké to bodnutí a dloubnutí nese sebou.   Celý článek

Cervikální syndrom

Toto onemocnění je velmi zákeřné. Zpravidla nastupuje mírnějšími a méně častými bolestmi hlavy. V této fázi ještě lékařskou pomoc nevyhledáváme. Bolesti ale časem zesilují a přecházejí přes temeno hlavy až do očí. Stávají se naší téměř každodenní součástí života. Teď už lékaře navštívíme. Dovíme se, že doba je hektická a tyto bolesti může způsobovat i stres kolem nás. Pravděpodobné je, že si odnesete léky, které tlumí bolesti. Celý článek

Moje metoda v praxi při masívním výhřezu plotének v bederní oblasti

Na těchto snímcích z MR je patrné zlepšení výhřezu plotének L5-L4 a L5-S1. Po několikaměsíční terapii se obě tyto ploténky, při masívních výhřezech a útlacích kořenových nervů, radikálně zlepšily. U obou těchto výhřezů je patrná regrese (navrácení). Pacient je dnes bez obtíží a plně navrácen do plnohodnotného života. S postupující péčí se herniace (výhřez) bude dále ještě zmenšovat. Při jeho konečné stabilizaci dosáhne výhřez 2 mm. Tento minimální posun již opravdu nebude nikdy bránit v běžném životě, ani při jakékoli zátěži.

Příběh tohoto pacienta ZDE

 

Lékařské zprávy a snímky z MR mého pacienta si můžete prohlédnout v rubrice "Moje metoda v praxi"

Moje metoda v praxi

Rehabilitace

Rehabilitace....pomůže??

01.04.2009 17:52

OSVĚDČENÍ

Novinky

Výhřez se zmenšil o 6 mm !

17.04.2012 09:49
Další nález z MR, který potvrzuje funkčnost mé metody....
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Vyhřezlé ploténky lze vyléčit i neoperativně

Rozhovor na Frekvenci 1

 

Rozhovor - otevřená linka

v Press klubu Frekvence 1

 

 

* * * * *

         Tel. 737 074 022

       Tel. 604 800 850

                Tel. 604 646 889

Příběh Dáši

Lékaři a svaly

Rozhovor pro deník AHA

27.11.2008 18:37

TOPlist