Poradna ON-LINE

Datum: 16.07.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: 605358391

Čísla jsou v kontaktech.

Datum: 31.10.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: 605358391

603777933

Datum: 02.05.2018

Vložil: Kateřina Hajsová

Titulek: Prosím o r-.adu

Dobrý den,
prosila bych o radu.
V roce 2015 jsem utrpěla pracovní úraz, kdy mi bylo diagnostikováno paresa n. tforacicus longus vpravo.
Byla jsem jen vyšetřena neurologem na EMG. Chodila jsem na rehabilitace, byla jsem s tím 11 měsíců v pracovní neschpnosti.
Poté Cervikobrachialní syndrom, rad. i ulnární epikodnylitis, Cb sy I.dx. Měla jsem problémy, kde mě bolely celá žebra, mezi lopatkami. To po nějaké době ustoupilo, sice bolesti jsou stále , ale ne v takové míře, dají se vydržet. Od ledna mám bolesti v bederní krajině, také mě bolí celá pravá noha jak na vnitřní straně ,tak i na zadní. Do levé nohy to jen občas vystřeluje, bolí mě z toho celý zadek. Znovu jsem byla u doktorky závěr zní porucha statiky celé páteře, skoliosa, nyní antalg.dekom., předklon vázne, Thom. nad kolena. kontr.parav.sv.vpravo podél ThLp, palp.citl.vpravoLS př., vlevo v glut. sv., slabost PHD, stoj na špičkách+ Lasseg vpravo 60, insuf. bř. sv.hyeprotnus trapézu, parav.sv. ThLp., elevace ramene kontr. trapézu vlevo. Taky mi ta noha mravenčí, mám pocit chladu. Poté jsem byla na MRI , nález: diskrétní dextrokonvexní skoliosa, lehce napřímená bederní lordosa, primárně hraničně široký a sekundárně mírné zúžený kanál páteřní- Skelet bez traumatu, bez patologických ložiskových změn. Mícha bez komprese, bez ložiskových změn intrameduálně. Konus ve správné úrovni, bez komprese. Nejsou známky intrakanalikulární expanze nebo adhezivní arachnoiditidy. Meziobratlové prostory dolní hrudní páteře a bederní etáže L1/2, L2/3 a L3/4 jsou bez většího nálezu.
L4/5 Chrondoza disku, plošná protruze do 2 mm. Spondylartroza, sekundární foraminostenozy, významná dekomprese kořenů neprokázaná.
L5/S1 Chrondoza disku, bez větší protruze nebo hernie, spondylartroza, mírné foraminostenozy, kořeny a durální vak bez větší komprese. Ještě jsem objednaná na MRI mozku a krční páteře. Chvilkami se i motam, bolesti hlavy a táhne mě to chvilkami na jednu stranu, občasné problémy s polykáním, chvilkami zamlžené vidění. V poslední době se opět přidaly bolesti mezi lopatkami. Jsem už z toho unavená. Na rehabilitaci jsem objednaná až za měsíc. Ráda bych věděla jak si pomoci alespon sama doma. Děkuji za odpověd

Datum: 03.05.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: Prosím o r-.adu

Dobrý den,takto Vám opravdu nejsem schopen poradit.Musel bych vidět Vás a i MRI.Zavolejte mi a domluvíme se na termínu konzultace.

Datum: 24.02.2018

Vložil: Yana Heorhiyeva

Titulek: dotaz

Dobrý den, mam bolesti bederni pateře a posun L5S1 13 mm. Nejvic to boli vleže při otačenise z boku na bok. Prvni bolesti začalý ještě před 9 lety a posun byl 9 mm. Chodila jsem na rehabilitace, žadna nepomohla. Před 4 měsici jsem býla na ošetřeni ,,suchou jehloú" v Šumpeku ( v Praze to nikdo neděla) a bolest se zmenšila o 30℅. Pan doktor mi naznačil abých hledala v Praze dobreho terapeuta na svalý.Jaký je Vaš nazor,pane doktore? Můžete mi pomoci? Předém děkuji za odpověď Yana 56 let Praha

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek