Pozdrav od Neumannů

12.08.2013 11:52

Vážený pane Šlechto,

Už několik týdnů se chystám k napsání těchto řádků a dnes přišel ten den :o) Ráda bych se připojila i k dalším spokojeným klientům, členům rodin  vykurýrovaných plotýnkářů a k  dalším lidem, kterým Vaše péče, přístup a  hlavně masáže pomohly.

Můj muž Pavel  (44 let) se po skoro 5 měsících velmi silných bolestí zad (vyhřezlá ploténka), kdy si jen stěží došel do kuchyně pro čaj nebo na toaletu dostal k Vám. Tomu předcházela naprosto neúspěšná rehabilitace doporučená ošetřujícími lékaři, obstřiky páteře, ozon, smíškova metoda, zkrátka zkoušeli jsme kde co, ale nic nepřineslo ani úlevu ani bezbolestnost. Operace byla podle lékařů to jediné, co by pomohlo. To můj muž ovšem rezolutně odmítal. A to bylo dobře. Jeho výhřez byl skoro 9 mm!Takže žádná sranda. Po návštěvě u Vás, kdy jste mu s úsměvem řekl: “Že u Vás byli i horší případy a že to bude dobré“  začal Pavel konečně cítit, že je na správném místě. Do té doby ho totiž všichni jen posílali na operační stůl :o/. Již po prvních dvou sezeních  u Vás se situace až neuvěřitelně zlepšila, sice se prý zapotil, když jste si ho vzal „do parády“, ale na to je konec konců  každý pacient upozorněn,  hloubková masáž svalů není nějaké hlazení, ale pořádná zabíračka, která ale  opravdu pomáhá.

Můj muž pracuje rukama a má fyzicky namáhavou práci, dělá se dřevem, staví pergoly, pokládá střechy, kácí stromy a jeho nemohoucnost byla opravdu zoufalá. Pro mě i pro naši rodinu. Ale  už během dvou měsíců masírování (vždy cca 1x za 5 dní cca 30minut masáže) přineslo ohromnou úlevu a doma pohodu. Pavel si zase mohl hrát s dětmi, běhal venku, začal opatrně chodit do práce, vrátila se dobrá nálada ,nyní je to 5 měsíců od 1 návštěvy u Vás. Musím říci, že pokaždé, když jsme od Vás odjížděli, byli jsme okouzleni skutečnosti, že Vaše znalosti a dovednosti  pomáhají lidem s podobnými problémy tak účinně a přitom o nich mnoho pacientů vůbec neví. Vkládají svoje zdraví a mnohdy i další život do rukou chirurgů, kteří podle mě nemají zájem o uzdravení pacienta, ale jen o to, aby se jim dotyčný do ordinace  zase brzy vrátil.

 Díky Vám jsem  se Pavla naučila masírovat sama, pomohla nám vaše skvělá asistentka Míša, které tímto děkujeme za ochotu a profesionalitu, byl to i pro mě vždycky milý  zážitek.  Můj muž  nyní chodí naplno do práce a cítí se, co se pohyblivosti týká lépe než třeba před rokem, kdy už se záda ozývala. Naučil se také správně se pohybovat  a na svá záda začal více  myslet.  Doporučil Vás mnoha svým kamarádům, kteří trpěli obdobnými  bolestmi zad a všichni tvrdí, že sice je sice všechno po masáži  bolelo ale výsledkem  byla okamžitá úleva.
Ještě jednou bych chtěla za Pavla moc  poděkovat,  velmi srdnatě šíří Vaši slávu dál a stejně jako on je pyšný na to když postaví krásnou dřevostavbu, Vy a Váš tým můžete být pyšní na to že umíte lidem pomoci, šetříte jim zdraví a peníze. Není to konečně dobrá zpráva pro všechny, kteří trpí bolestí zad. Není totiž  skvělejší pohled, než když je milovaná osoba v pořádku a může zase žít plnohodnotný život bez bolesti!

Velký dík posílá  a pevné  zdraví a osobní spokojenosti přeje  Michaela Neumannová Ústí nad Labem s rodinou :o)