Poradna ON-LINE

Datum: 02.08.2018

Vložil: Hana Boberová

Titulek: Dotaz

Dobrý den,

jste vystudovaný prosím v oboru fyzioterapie ? Nenašla jsem nikde na vašich stránkách profesní životopis.

DĚKUJI za odpověď.

Datum: 04.08.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: Dotaz

Ne, škola Palestra pod min.zdrav. a 30 let praxe.

Datum: 11.07.2018

Vložil: Gabriela

Titulek: 605358391

Dobrý den pane Šlechta..mohl by jste mi prosím Vás dát Vaše číslo?mám problém se zády,a nechci moc vypisovat.Šlo by se prosím Vás domluvit nejprve přes telefon?Mockrát děkuji,mějte se krásne.nashledanou

Datum: 16.07.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: 605358391

Čísla jsou v kontaktech.

Datum: 02.05.2018

Vložil: Kateřina Hajsová

Titulek: Prosím o r-.adu

Dobrý den,
prosila bych o radu.
V roce 2015 jsem utrpěla pracovní úraz, kdy mi bylo diagnostikováno paresa n. tforacicus longus vpravo.
Byla jsem jen vyšetřena neurologem na EMG. Chodila jsem na rehabilitace, byla jsem s tím 11 měsíců v pracovní neschpnosti.
Poté Cervikobrachialní syndrom, rad. i ulnární epikodnylitis, Cb sy I.dx. Měla jsem problémy, kde mě bolely celá žebra, mezi lopatkami. To po nějaké době ustoupilo, sice bolesti jsou stále , ale ne v takové míře, dají se vydržet. Od ledna mám bolesti v bederní krajině, také mě bolí celá pravá noha jak na vnitřní straně ,tak i na zadní. Do levé nohy to jen občas vystřeluje, bolí mě z toho celý zadek. Znovu jsem byla u doktorky závěr zní porucha statiky celé páteře, skoliosa, nyní antalg.dekom., předklon vázne, Thom. nad kolena. kontr.parav.sv.vpravo podél ThLp, palp.citl.vpravoLS př., vlevo v glut. sv., slabost PHD, stoj na špičkách+ Lasseg vpravo 60, insuf. bř. sv.hyeprotnus trapézu, parav.sv. ThLp., elevace ramene kontr. trapézu vlevo. Taky mi ta noha mravenčí, mám pocit chladu. Poté jsem byla na MRI , nález: diskrétní dextrokonvexní skoliosa, lehce napřímená bederní lordosa, primárně hraničně široký a sekundárně mírné zúžený kanál páteřní- Skelet bez traumatu, bez patologických ložiskových změn. Mícha bez komprese, bez ložiskových změn intrameduálně. Konus ve správné úrovni, bez komprese. Nejsou známky intrakanalikulární expanze nebo adhezivní arachnoiditidy. Meziobratlové prostory dolní hrudní páteře a bederní etáže L1/2, L2/3 a L3/4 jsou bez většího nálezu.
L4/5 Chrondoza disku, plošná protruze do 2 mm. Spondylartroza, sekundární foraminostenozy, významná dekomprese kořenů neprokázaná.
L5/S1 Chrondoza disku, bez větší protruze nebo hernie, spondylartroza, mírné foraminostenozy, kořeny a durální vak bez větší komprese. Ještě jsem objednaná na MRI mozku a krční páteře. Chvilkami se i motam, bolesti hlavy a táhne mě to chvilkami na jednu stranu, občasné problémy s polykáním, chvilkami zamlžené vidění. V poslední době se opět přidaly bolesti mezi lopatkami. Jsem už z toho unavená. Na rehabilitaci jsem objednaná až za měsíc. Ráda bych věděla jak si pomoci alespon sama doma. Děkuji za odpověd

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek