Poradna ON-LINE

Datum: 18.11.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: RTG chrbtica

Dobrý den,
dle RTG je posouzení nedokonalé,nechte si udělat MR

Datum: 28.10.2018

Vložil: Kristina Votavova

Titulek: Bederni pater

Dobry den, mam uz od kvetna bolesti bederni patere. Paterni kanal neni zuzeny. Davali mi dolminu,diclofenac, zaldiar. Bolest to nezmirnuje. Rehabilitace s magnetem a elektrinou byla k nicemu. Serie injekci pomohla jen na par dni. Plotny l4l5 a l5s1 pry utlacuji duralni vak, ale netlaci na nerv. Jen drobne vyhrezy. Pocinajici spondyloza a spondyloartroza. Cviceni s gumou take nezabralo. Drobne schormovy uzly. Nevydrzim sedet, stat. Ted to vystreluje od pasu do zad, stehen,zadku.
Pomahate i v techto situacich?


Datum: 31.10.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: Bederni pater

Dobrý den,
určitě. Vaše potíže jsou uplně standartní a řešitelné.Bohužel cvičení moc nepomahá. Zavolejte a domluvíme se.

Datum: 28.10.2018

Vložil: david

Titulek: cervikalni syndrom c patere

dobry den chtel jsem se zeptat na bolest ktcni patere nejdrive bych chtel podekovat panu doktorovi slechtovi ze me pomohl vratit do zivota cca 3 roky jsem mel klid a krcni pater me nebolela jen me trapili bolesti hlavy ale ty se daly vydrzet nyni jsem byl skoro tyden vystaven vysokemu stresu a potize patere se vratily jak jsem je znal pred tim. prosim o radu co s tim mam delat bolesti uz mam skoro tyden a nechci zase 5 let trpet chci se zeptat jestli to mohl zpusobit ten stres a jak si mohu pomoci dekuji moc za jakoukoliv radu. s pozdravem svoboda.

Datum: 31.10.2018

Vložil: Šlechta

Titulek: Re: cervikalni syndrom c patere

Dobrý den,
určitě Vám pomůžeme. Je třeba i když jste bez obtíží,tak na to občas sáhnout a uvolnit.Zavolejte a domluvíme se na termínu.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek